Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Изгрев
148 900 €
291 223.09 лв.

(2 222 €, 4 345.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 11:19 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 507 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
4-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

‼️ НОВ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 16! ЗАВЪРШЕН ДО КЛЮЧ! ‼️

Lions Group недвижими имоти предлага за продажба нов двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Изгрев, на изключително комуникативно място. Имотът се намира в непосредствена близост до магазин Била, Технически университет, Втори корпус на ВИНС, както и до детски градини и училища, което го прави отличен избор както за живеене, така и за инвестиция.

Апартаментът е изключително слънчев, с югозападно изложение, осигуряващо естествена светлина през целия ден и уютна атмосфера. Жилището се предлага завършено до ключ , с положен ламинат, но без монтирани интериорни врати и без оборудвана баня, което дава възможност на новия собственик да го завърши по свой вкус и предпочитания.

Имотът съчетава отлична локация, функционално разпределение и възможност за индивидуален завършек идеален дом или сигурна инвестиция.

За огледи и повече информация /0895 142 147
Реф./16174
Брокер/ Златина Кузманова
Цена на имота / 148 900
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0895 142 147
Брокер:
Златина Кузманова
0895142147
Офис: бул.Васил Левски 10