Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Колхозен пазар
Била
144 000 €
281 639.52 лв.

(2 483 €, 4 856.33 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:13 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 38 пъти.
Площ:
58 m2
Етаж:
2-ри от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

‼️ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ ДО БИЛА КОЛХОЗЕН ПАЗАР ‼️

Lions Group недвижими имоти предлага за продажба следния недвижим имот:

🏡 Двустаен апартамент в района на Била Колхозен пазар

📍 Етаж 2 /реален/

☀️ Югоизточно изложение

🛋️ Обзаведен и готов за нанасяне

📌 Отлична локация близо до детски градини, училища, магазини, голям пазар и спирки на градски транспорт 🚌

✔️ Подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

За огледи и повече информация /0895 142 147
Реф./18135
Брокер/ Златина Кузманова
Цена на имота / 144 000
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0895 142 147
Брокер:
Златина Кузманова
0895142147
Офис: бул.Васил Левски 10
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Колхозен пазар
Била
Обява: 1b177851962780708

144 000 €
281 639.52 лв.
История на цената
(2 483 €, 4 856.33 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Колхозен пазар, Била