Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Кайсиева градина
121 000 €
236 655.43 лв.

(1 440 €, 2 816.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:32 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 42 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
8-ми от 11
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Лайънс Груп недвижими имоти предлага за продажба функционален тристаен апартамент, разположен в добре уредения и предпочитан район Кайсиева градина локация с бърз достъп до основни пътни артерии, търговски обекти, училища, детски градини и удобен градски транспорт.

Имотът е с чиста жилищна площ от 73,83 кв.м и обща площ 84,07 кв.м, с отлично разпределение, осигуряващо комфорт и практичност в ежедневието. Състои се от просторен дневен тракт с площ 26,14 кв.м, комбиниращ кухня, трапезария и зона за отдих светло и уютно пространство за цялото семейство.

Апартаментът разполага с две самостоятелни спални спалня 1 с площ 12,87 кв.м и спалня 2 10,30 кв.м, подходящи както за семейство с дете, така и за работен кабинет или гостна стая. Банята е с площ 4,30 кв.м, функционално проектирана, а лоджията от 4,15 кв.м допълва жилището с приятно място за отдих.

Цена на имота: 121 000 евро.

Сградата е с АКТ 14.

Има възможност за закупуване на паркомясто на цена 16 000 евро, което е значително предимство за района.

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем, благодарение на добрата локация и практичното си разпределение.

Реф. номер: 14609
Брокер: Ивелина Недялкова
Телефон: 0895 142 147
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0895142147
Брокер:
Ивелина Недялкова
0895142147
Офис: бул.Васил Левски 10